Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

+

ODPRTE PRIJAVE: Mednarodno usposabljanje programa Erasmus+ “Radical Escape” – Češka, marec 2020

Klub študentov Kranj išče 3 udeležence za udeležbo na usposabljanju Radical Escape, ki bo potekalo na Češkem med 11. in 20. marcem 2020.

Volilni postopek za svetnika Sveta ŠOLS in svetnika Sveta Zveze ŠKIS

UO KŠK razpisuje volilni postopek za svetnika Sveta Zveze ŠKIS in svetnika Sveta ŠOLS.

+

Mednarodna mladinska izmenjava programa Erasmus+ “Move Towards Inclusion” – Francija, 2019

Konec meseca oktobra se je v Franciji odvijala mladinska izmenjava Move Towards Inclusion, katere se je udeležilo osem članov Kluba študentov Kranj.

Mednarodno usposabljanje programa Erasmus+ “LEAD” – Malta, 2019

V mesecu avgustu so se trije člani Kluba študentov Kranj udeležili usposabljanja mladinskih delavcev v sklopu programa Erasmus+.

Dijaški Zbor Kluba študentov Kranj

UO KŠK v skladu z akti Kluba študentov Kranj razpisuje Dijaški Zbor Kluba študentov Kranj v četrtek, 3. 10. 2019, ob 18. 00 na Gimnaziji Kranj.

Pripravljalni sestanek Erasmus+ projekta »Let’s GROW«

Med 19. in 22. julijem je na Klubu študentov Kranj potekal pripravljalni sestanek v sklopu programa Erasmus+.

Hey Success

Do you believe that your future is 100% in your hands? You cannot believe because you lost your optimism in thousands of meaningless and complicated from your school books? The practical experience during studies is in very low level ...