Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

12. aprila 2019

Čisto [KR]atka scena

Scenarističnega delavnica kratkega filma Mentor: Martin Horvat

26. marca 2019

Trening javnega nastopanja in retorike

Te stisne pri srcu in zatakne v grlu, ko moraš kaj povedati pred občinstvom? Klub študentov Kranj pripravlja 3-tedenski trening javnega nastopanja in retorike, kjer bomo obdelali prvine dobrega javnega nastopa, pogledali v oči tremi, se ji globoko nasmejali, pripravili svoj najboljši govor doslej in navdušili občinstvo.

Ogled skokov v Planici

Tudi letos se lahko s KŠK-jem odpraviš navijati v Planico za naše Orle. Navijati gremo v soboto 23. 3. na ekipno tekmo. CENA: Prijave do srede 22. 3.: - člani KŠK: 25 € - ostali: 35 € Ob 6:00 se bomo odpravili izpred avtobusne postaje Globus v Kranju. Predviden povratek je ob 16:00.

Savate

Savate je bil stoletja svetu nepoznan, saj so strokovnjaki tehniko raje ohranjali znotraj domačih meja. Podobnen je kick boksu (ameriškemu boksu), le da se v francoskem boksu zaradi boljšega gibanja in učinkovitejšega brcanja uporabljajo ojačani športni čevlji. Člani Kluba študentov Kranj lahko trenirajo zastonj ob pondeljkih ob 19:30 in petkih ob 20:00 v Športni dvorani Šenčur.

Rekreacija – Badminton

Badminton ŠD Zlato polje (TŠČ dvorana) vsako sredo od 20:00 do 21:00 17. oktober 2018– 24. april 2019

Rekreacija – Odbojka

Odbojka ŠD Zlato polje (TŠČ dvorana) vsako sredo od 21:00 do 22:30 17. oktober 2018– 24. april 2019