Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

15. junija 2019

Brisača, kozarec za žganje in poleno! To je vse, kar potrebuješ za poletno avanturo s prijatelji. Kam gremo je skrivnost. Da bo to najbolj spontan in zabavnen izlet tega poletja pa ni skrivnost.

Mednarodno usposabljanje Erasmus+ “LEAD” – Malta, avgust 2019

Klub študentov Kranj išče 3 udeležence za udeležbo na usposabljanju LEAD, ki bo med 25. avgustom in 2. septembrom potekalo na Malti.

Ogled skokov v Planici

Tudi letos se lahko s KŠK-jem odpraviš navijati v Planico za naše Orle. Navijati gremo v soboto 23. 3. na ekipno tekmo. CENA: Prijave do srede 22. 3.: - člani KŠK: 25 € - ostali: 35 € Ob 6:00 se bomo odpravili izpred avtobusne postaje Globus v Kranju. Predviden povratek je ob 16:00.

Savate

Savate je bil stoletja svetu nepoznan, saj so strokovnjaki tehniko raje ohranjali znotraj domačih meja. Podobnen je kick boksu (ameriškemu boksu), le da se v francoskem boksu zaradi boljšega gibanja in učinkovitejšega brcanja uporabljajo ojačani športni čevlji. Člani Kluba študentov Kranj lahko trenirajo zastonj ob pondeljkih ob 19:30 in petkih ob 20:00 v Športni dvorani Šenčur.

20. oktobra 2018

Slon in Sadež

Včlanjevalni koncert zasedbe Slon in Sadež. Včlanjujemo tudi na eventu, zato zažurajte s svojimi potrdili o vpisu.

12. oktobra 2018

Silent party

22:00, KluBar, 4€ / 2€ KŠK

4. oktobra 2018