Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

Pripravljalni sestanek Erasmus+ projekta »Let’s GROW«

Med 19. in 22. julijem je na Klubu študentov Kranj potekal pripravljalni sestanek v sklopu programa Erasmus+.

Mednarodno usposabljanje Erasmus+ “LEAD” – Malta, avgust 2019

Klub študentov Kranj išče 3 udeležence za udeležbo na usposabljanju LEAD, ki bo med 25. avgustom in 2. septembrom potekalo na Malti.

0 waste Kranj

Ej prjatu, a ti kej smetiš? Jen'j! Bod Gorenc pa uporab večkrat Na KŠK-ju smo se odločili, da bomo poskrbeli za mati Naravo. V kafičih se bomo izogibali uporabi slamic, ne bomo pili kave iz plastičnih lončkov in s seboj bomo nosili vrečke za večkratno uporabo. Še malo pa nas boste lahko našli na kul stojnicah v Kranju. Namig: Za zastonj kufe sled objavam