Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

Zapik

ZAPIK je tu! Tokrat si ga lahko prebereš v digitalni različici.

4. julija 2020

Volim beach volley – rekreativni turnir v odbojki na mivki

4. 7. ob 10:00 ŠD Fitko v Stražišču Za vse spole in nivoje odbojkaškega znanja.

Pravna pomoč

Janez Korošec je pravnik, ki ti bo svetoval po svojih najboljših močeh. Pravna pomoč načeloma poteka preko elektronske pošte, v primeru kompleksnejših problemov, pa se lahko dogovoriš za osebno srečanje. Piši na 𝗽𝗿𝗮𝘃𝗻𝗮.𝗽𝗼𝗺𝗼𝗰@𝗸𝘀𝗸.𝘀𝗶.

PRIDRUŽI SE AKTIVISTOM!

Kaj te zanima? Vse, veliko, nič, ne veš? Top, ti si sam za med aktiviste. Če bi rad odkril svoje skrite adute, razvil že znane, ali pa samo nekaj delal iz lušta, nam piši na pr@ksk.si.

Evidenca naročil

Evidenca naročil Kluba študentov Kranj

Tečaj za voditelja čolna (+ izpit + pripomočki)

Si želite opraviti tečaj za voditelja čolna? Potem imamo za vas posebno ugodno ponudbo