Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

19. novembra 2019

Nadaljevalni tečaj fotografije

Tečaj za tiste, ki se že malo ukvarjate s fotografijo. Pridite, osvojite, realizirajte!

Volilni postopek za svetnika Sveta ŠOLS in svetnika Sveta Zveze ŠKIS

UO KŠK razpisuje volilni postopek za svetnika Sveta Zveze ŠKIS in svetnika Sveta ŠOLS.

+

Mednarodna mladinska izmenjava programa Erasmus+ “Move Towards Inclusion” – Francija, 2019

Konec meseca oktobra se je v Franciji odvijala mladinska izmenjava Move Towards Inclusion, katere se je udeležilo osem članov Kluba študentov Kranj.

Mlade mamice

Si dijak/inja ali študent/ka in pričakuješ malo kepico, oziroma jo že imaš in ni več tako mala? Potem se čim prej prijavi na razpis za Mlade mamice!

Mednarodno usposabljanje programa Erasmus+ “LEAD” – Malta, 2019

V mesecu avgustu so se trije člani Kluba študentov Kranj udeležili usposabljanja mladinskih delavcev v sklopu programa Erasmus+.

30. septembra 2019

Tečaj acrojoge

Lani smo vam prvič ponudili acrojogo. Ful je blo uspešno.  Čeprav velja, da priložnost zamujena ne vrne se nobena, je to pri nas daleč od resnice.  Ugodnost se spet vrača! 🔜

(P)ostani KŠK-jevec

So ti všeč novi glasbeni žanri? Si preveč fit za le eno športno dejavnost? Rad jezikaš in bi videl svet preko mladiskih izmenjav? Bi rad reševal življenja, pa nisi Superman? (P)ostani KŠK-jevec! Akcija bo ves čas projekta potekala na Info točki KŠK in Fakulteti za organizacijske vede. Podaljšaj si članstvo in se poteguj za glavno nagrado: zvočnik JBL GO2.

Dijaški Zbor Kluba študentov Kranj

UO KŠK v skladu z akti Kluba študentov Kranj razpisuje Dijaški Zbor Kluba študentov Kranj v četrtek, 3. 10. 2019, ob 18. 00 na Gimnaziji Kranj.

+

Kulturni. Vedno in povsod.

Klubska kultura se ne omejuje samo na klube in žure. Podpiramo tudi umetnike vseh študentskih vrst. Od slikarjev in piscev, do filmarjev ter mislecev. Rimanje pa nam ne gre preveč dobro od rok. Vedno smo odprti za predloge, kaj naše mesto sploh potrebuje. Več kulture ali več bolanije?

Rekreacije

Klub študentov Kranj vsem omogoča brezplačne rekreacije odbojke in badmintona v dvorani Zlato polje vsako leto od oktobra do aprila, ko zaradi mrzlih dni gibanje zunaj ni ravno prijetno. Prav tako vam ponujamo brezplačna druženja ob biljardu v Biljardni hiši Break od oktobra do junija. Če pa vas zanimajo borilne veščine pa lahko obiskujete obiskujete vadbe Savate v Šenčurju, kjer se boste naučili borilnih veščin.

Izobraževanje na kratko

Na izobraževanju skrbimo, da lahko dijaki in študenti nahranijo svojo vedoželjnost izven šolskih klopi. Organiziramo različne izlete in ekskurzije, eden izmed bolj tradicionalnih je prav gotovo Predbožična ekskurzija in Izlet v neznano. Izvajamo tudi različne tečaje, delavnice in predavanja na področju, računalništva, fotografiranja, internet stvari, kuhanja, osebne rasti, odnosov, programiranja, ipd. Projekt Študenti dijakom pa predstavi dijakom fakultete.

Pripravljalni sestanek Erasmus+ projekta »Let’s GROW«

Med 19. in 22. julijem je na Klubu študentov Kranj potekal pripravljalni sestanek v sklopu programa Erasmus+.

0 waste Kranj

Ej prjatu, a ti kej smetiš? Jen'j! Bod Gorenc pa uporab večkrat Na KŠK-ju smo se odločili, da bomo poskrbeli za mati Naravo. V kafičih se bomo izogibali uporabi slamic, ne bomo pili kave iz plastičnih lončkov in s seboj bomo nosili vrečke za večkratno uporabo. Še malo pa nas boste lahko našli na kul stojnicah v Kranju. Namig: Za zastonj kufe sled objavam