Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

28. septembra 2019

Miki Solus

Koncert prisrčnega Hrvaškega glasbenega zajebanta Miki Solusa je verjetno nekaj najboljšega za začetek študijskega leta. MIKI SOLUS 28. SEPTEMBER, 21.00 Layerjeva hiša 3 EUR KŠK ČLANI, 5 EUR OSTALI

Kulturni. Vedno in povsod.

Klubska kultura se ne omejuje samo na klube in žure. Podpiramo tudi umetnike vseh študentskih vrst. Od slikarjev in piscev, do filmarjev ter mislecev. Rimanje pa nam ne gre preveč dobro od rok. Vedno smo odprti za predloge, kaj naše mesto sploh potrebuje. Več kulture ali več bolanije?

Rekreacije

Klub študentov Kranj vsem omogoča brezplačne rekreacije odbojke in badmintona v dvorani Zlato polje vsako leto od oktobra do aprila, ko zaradi mrzlih dni gibanje zunaj ni ravno prijetno. Prav tako vam ponujamo brezplačna druženja ob biljardu v Biljardni hiši Break od oktobra do junija. Če pa vas zanimajo borilne veščine pa lahko obiskujete obiskujete vadbe Savate v Šenčurju, kjer se boste naučili borilnih veščin.

Izobraževanje na kratko

Na izobraževanju skrbimo, da lahko dijaki in študenti nahranijo svojo vedoželjnost izven šolskih klopi. Organiziramo različne izlete in ekskurzije, eden izmed bolj tradicionalnih je prav gotovo Predbožična ekskurzija in Izlet v neznano. Izvajamo tudi različne tečaje, delavnice in predavanja na področju, računalništva, fotografiranja, internet stvari, kuhanja, osebne rasti, odnosov, programiranja, ipd. Projekt Študenti dijakom pa predstavi dijakom fakultete.

Pripravljalni sestanek Erasmus+ projekta »Let’s GROW«

Med 19. in 22. julijem je na Klubu študentov Kranj potekal pripravljalni sestanek v sklopu programa Erasmus+.

Mednarodno usposabljanje Erasmus+ “LEAD” – Malta, avgust 2019

Klub študentov Kranj išče 3 udeležence za udeležbo na usposabljanju LEAD, ki bo med 25. avgustom in 2. septembrom potekalo na Malti.

0 waste Kranj

Ej prjatu, a ti kej smetiš? Jen'j! Bod Gorenc pa uporab večkrat Na KŠK-ju smo se odločili, da bomo poskrbeli za mati Naravo. V kafičih se bomo izogibali uporabi slamic, ne bomo pili kave iz plastičnih lončkov in s seboj bomo nosili vrečke za večkratno uporabo. Še malo pa nas boste lahko našli na kul stojnicah v Kranju. Namig: Za zastonj kufe sled objavam