Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

Stres, anksioznost in kako spopadati z njima

Vsi smo kdaj pod stresom, ali pa nas stiska v prsih od strahu. Pridi na predavanje in se nauči, kako se soočati s temi občutki!

Se res svobodno odločamo?

Psihološko spletno predavanje! NOV TERMIN: 15. 4. 2021, 18.00 - 19.00.

Filmski klub

Na prvem srečanju 29. 3. 2021 bomo debatirali o slovenskem filmu Outsider (1997)! Pridruži se nam, ne grizemo ;)

1. marca 2021

Inštrukcije matematike in angleščine za dijake

Si ostal zadaj s snovjo? Ne skrbi, KŠK ti je priskrbel subvencionirane inštrukcije!

1 uro za maturo

Pridruži se nam na tečaju maturitetne matematike in razturaj na maturi!

Koncertni video tok

Še zadnjič v tej sezoni nas čaka koncertni video tok! Poslušaj na naši Facebook strani.

Degustacije piva

Aprila degustiramo britanska in irska piva! Hitro se prijavi, saj so mesta omejena!

Bralni klub

!!!NOV DATUM IN KNJIGA!!! Četrto srečanje bralnega kluba bo potekalo v torek, 4. 5. 2021. Obravnavali bomo knjigo Ervin in Norci, ki jo je napisal Dalibor Cvitan.

Razpis volilnih postopkov

Razpisujemo volilni postopek za svetnika Sveta Zveze ŠKIS in za svetnika Zveze ŠOLS.

Razpis novih kandidacijskih postopkov

UO KŠK razpisuje kandidacijski postopek za: predsednika Dijaškega odbora; štiri člane Dijaškega odbora.

Navtične ugodnosti

Navtika, navtika in še enkrat navtika! :)

(P)ostani KŠK-jevec

Včlani se v KŠK, ali podaljšaj KŠK članstvo! Brezplačno, iz udobja domačega kavča + zraven dobiš še kjut nagrado.

Zapik marec 2021

Marčevski ZAPIK je tu!

Pravna pomoč

Janez Korošec je pravnik, ki ti bo svetoval po svojih najboljših močeh. Pravna pomoč načeloma poteka preko elektronske pošte, v primeru kompleksnejših problemov, pa se lahko dogovoriš za osebno srečanje. Piši na 𝗽𝗿𝗮𝘃𝗻𝗮.𝗽𝗼𝗺𝗼𝗰@𝗸𝘀𝗸.𝘀𝗶.

PRIDRUŽI SE AKTIVISTOM!

Kaj te zanima? Vse, veliko, nič, ne veš? Top, ti si sam za med aktiviste. Če bi rad odkril svoje skrite adute, razvil že znane, ali pa samo nekaj delal iz lušta, nam piši na pr@ksk.si.

Evidenca naročil

Evidenca naročil Kluba študentov Kranj

Kviz znanja

Vsak tretji četrtek v mesecu se vidimo na kvizu znanja na Discordu! Pridruži se nam in pokaži kaj znaš.