Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

Filmski klub

Nov filmski klub! Uvodno srečanje bo v torek, 28. 9. 2021, 19.00 - 20.00.

(P)ostani KŠK-jevec 21!

Včlani se ali podaljšaj članstvo v najboljšem študentskem klubu daleč naokoli!

Vodena vadba

Zastonj vodena vadba do konca septembra!

Rekreacija: Odbojka na mivki

Zastonj odbojka na mivki! Kaj je lepšga 🏐😎💪

Navtične ugodnosti

Navtika, navtika in še enkrat navtika! :)

(P)ostani KŠK-jevec

Včlani se v KŠK, ali podaljšaj KŠK članstvo! Brezplačno, iz udobja domačega kavča + zraven dobiš še kjut nagrado.

Zapik junij 2021

Junijski ZAPIK je tu!

Pravna pomoč

Janez Korošec je pravnik, ki ti bo svetoval po svojih najboljših močeh. Pravna pomoč načeloma poteka preko elektronske pošte, v primeru kompleksnejših problemov, pa se lahko dogovoriš za osebno srečanje. Piši na 𝗽𝗿𝗮𝘃𝗻𝗮.𝗽𝗼𝗺𝗼𝗰@𝗸𝘀𝗸.𝘀𝗶.

PRIDRUŽI SE AKTIVISTOM!

Kaj te zanima? Vse, veliko, nič, ne veš? Top, ti si sam za med aktiviste. Če bi rad odkril svoje skrite adute, razvil že znane, ali pa samo nekaj delal iz lušta, nam piši na pr@ksk.si.

Evidenca naročil

Evidenca naročil Kluba študentov Kranj