Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Kaj?
Mladinsko poglavje programa Erasmus+ nagovarja mladinski sektor in ga spodbuja k organizaciji  učnih mobilnosti za vse mlade v starosti od 13. do 30. leta, ki ponujajo priložnosti neformalnega izobraževanja in priložnostnega učenja v kontekstu mladinskega dela. Spodbuja tudi razvoj kompetenc mladinskih delavcev in voditeljev za organizacijo aktivnosti neformalnega učenja v mladinskem delu ter vključevanje mladih v dialog z oblikovalci mladinskih politik na lokalni, nacionalni, evropski ali mednarodni ravni.

Kje lahko dobim še več informacij?
Odlično izhodišče za raznorazne vrste izmenjav in priložnosti v tujini je MOVIT, Zavod za razvoj mobilnosti mladih; hkrati pa lahko za informacijami pobrskaš na svoji fakulteti, kjer vsako leto pripravijo sejme in različna svetovanja za vse, ki si želijo izmenjav!

16. januarja 2021

Izletiranje med korono

Spoznaj Kranj z okolico in si pribori nagrado! Prvi izletni točki, ki jih bomo obiskali 16. in 17. januarja: Šmarjetna gora in Sveti Jošt nad Kranjem.

Spoznavanje samoobrambe

Za vas smo pripravili uvodno predavanje o samoobrambi po spletu. Pridružite se nam, nikoli ne veste, kdaj vam pride prav.

Degustacije piva

Dedek mraz vam je pod smrečico pustil super presenečenje - mesečne degustacije piva iz udobja svojega kavča! Januarja so na vrsti temna piva.

Bralni klub

!!!NOV DATUM!!! Drugo srečanje bralnega kluba bo potekalo v torek, 23. 2. 2021. Obravnavali bomo knjigo Figa pisatelja Gorana Vojnovića.

Razpis volilnih postopkov

Razpisujemo volilni postopek za svetnika Sveta Zveze ŠKIS in za svetnika Zveze ŠOLS.

Razpis novih kandidacijskih postopkov

UO KŠK razpisuje kandidacijski postopek za: predsednika Dijaškega odbora; štiri člane Dijaškega odbora.

Navtične ugodnosti

Navtika, navtika in še enkrat navtika! :)

(P)ostani KŠK-jevec

Včlani se v KŠK, ali podaljšaj KŠK članstvo! Brezplačno, iz udobja domačega kavča + zraven dobiš še kjut nagrado.

Zapik

ZAPIK je tu! Tokrat si ga lahko prebereš v digitalni različici.

Pravna pomoč

Janez Korošec je pravnik, ki ti bo svetoval po svojih najboljših močeh. Pravna pomoč načeloma poteka preko elektronske pošte, v primeru kompleksnejših problemov, pa se lahko dogovoriš za osebno srečanje. Piši na 𝗽𝗿𝗮𝘃𝗻𝗮.𝗽𝗼𝗺𝗼𝗰@𝗸𝘀𝗸.𝘀𝗶.

PRIDRUŽI SE AKTIVISTOM!

Kaj te zanima? Vse, veliko, nič, ne veš? Top, ti si sam za med aktiviste. Če bi rad odkril svoje skrite adute, razvil že znane, ali pa samo nekaj delal iz lušta, nam piši na pr@ksk.si.

Evidenca naročil

Evidenca naročil Kluba študentov Kranj

Kviz znanja

Vsak tretji četrtek v mesecu se vidimo na kvizu znanja na Discordu! Pridruži se nam in pokaži kaj znaš.