Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Mednarodno usposabljanje programa Erasmus+ “Radical Escape” – Češka, marec 2020

Klub študentov Kranj išče 3 udeležence za udeležbo na usposabljanju Radical Escape, ki bo potekalo na Češkem med 11. in 20. marcem 2020.

+

Mednarodna mladinska izmenjava programa Erasmus+ “Move Towards Inclusion” – Francija, 2019

Konec meseca oktobra se je v Franciji odvijala mladinska izmenjava Move Towards Inclusion, katere se je udeležilo osem članov Kluba študentov Kranj.

Mednarodno usposabljanje programa Erasmus+ “LEAD” – Malta, 2019

V mesecu avgustu so se trije člani Kluba študentov Kranj udeležili usposabljanja mladinskih delavcev v sklopu programa Erasmus+.

Pripravljalni sestanek Erasmus+ projekta »Let’s GROW«

Med 19. in 22. julijem je na Klubu študentov Kranj potekal pripravljalni sestanek v sklopu programa Erasmus+.