Erasmus+

Razmišljaš o študentski izmenjavi? Si želiš izkušnje življenja v tujini? Izboljšati znanje tujega jezika? Ali pa želiš v tujini pridobiti praktične delovne izkušnje? Izberi Erasmus+!

Dijaški zbor Kluba študentov Kranj

Vsi dijaki vabljeni na dijaški zbor KŠK! Prijave potekajo do 24. 11. 2020.

Razpis novih kandidacijskih postopkov

UO KŠK razpisuje kandidacijski postopek za: predsednika Dijaškega odbora; štiri člane Dijaškega odbora.

PRIDRUŽI SE AKTIVISTOM!

Kaj te zanima? Vse, veliko, nič, ne veš? Top, ti si sam za med aktiviste. Če bi rad odkril svoje skrite adute, razvil že znane, ali pa samo nekaj delal iz lušta, nam piši na pr@ksk.si.

Evidenca naročil

Evidenca naročil Kluba študentov Kranj

+

Mednarodna mladinska izmenjava programa Erasmus+ “Move Towards Inclusion” – Francija, 2019

Konec meseca oktobra se je v Franciji odvijala mladinska izmenjava Move Towards Inclusion, katere se je udeležilo osem članov Kluba študentov Kranj.

Mednarodno usposabljanje programa Erasmus+ “LEAD” – Malta, 2019

V mesecu avgustu so se trije člani Kluba študentov Kranj udeležili usposabljanja mladinskih delavcev v sklopu programa Erasmus+.

Pripravljalni sestanek Erasmus+ projekta »Let’s GROW«

Med 19. in 22. julijem je na Klubu študentov Kranj potekal pripravljalni sestanek v sklopu programa Erasmus+.